Սառա Վոյաժի իրադարձությունները՝ 2025-ի սեպտեմբերին
Ուրախ ենք հայտնել, որ Lufthansa City Center միջազգային ցանցի անդամ Սառա Վոյաժ զբոսաշրջային գործակալությունը կարևոր դեր ունի Հայաստանը ներկայացնելու որպես գրավիչ զբոսաշրջային ու առաջատար բիզնես ուղղություն։
Հատուկ Հյուր Հայաստանում!
Այս ամիս մենք հյուրընկալում ենք միջազգային ինֆլյուենսերի, ով պատրաստվում է բացահայտել Հայաստանը՝ իր անզուգական բնապատկերներով և մշակութային հարստությամբ։ Նրա լուսանկարներն ու տեսանյութերը պատմելու են Հայաստանի մասին ողջ աշխարհին։
Նրա ամբողջ ճանապարհորդության փորձառությունը կներկայացվի՝
• Lufthansa City Center ցանցի ավելի քան 600 տուրօպերատորներին
• Lufthansa City Center-ի պաշտոնական կայքում հատուկ հրապարակումներով
Սա բացառիկ հնարավորություն է Հայաստանը ճանաչելի դարձնելու համաշխարհային ճանապարհորդների և մեր միջազգային գործընկերների համար։

Большая новость от туристического агентства Сара Вояж
Мы рады сообщить, что туристическое агентство Сара Вояж, являющееся гордым членом сети Lufthansa City Center, активно продвигает Армению как туристическое направление и ведущий бизнес-центр!
Особый гость в Армении!
В этом месяце мы принимаем международного контент-криэйтора, который отправится в незабываемое путешествие по Армении. Впечатляющие пейзажи, богатое культурное наследие – всё это он запечатлеет в фото и видео, чтобы показать миру красоту Армении.
Весь его опыт будет представлен:
- более чем 600 туроператорам сети Lufthansa City Center
- в специальных публикациях на официальном сайте Lufthansa City Center
Это отличная возможность показать Армению на мировой туристической карте и укрепить партнёрские связи!
Следите за нами, чтобы увидеть эксклюзивные закулисные кадры, прямые эфиры и интересные моменты из путешествия.